Jesteśmy tu dla Ciebie

Zespół

Ivan

Założyciel | Konsultant holistyczny


Ivan Założyciel
Holistycznego Centrum Zdrowia –
ERCGAMMA Konsultant holistyczny


Dążenie do harmonii pomiędzy zdrowym ciałem a duchem jest moją pasją. Posiadam wyższe wykształcenie medyczne, dzięki czemu umiejętnie łączę praktyki medycyny wschodniej z wiedzą medycyny zachodniej. W 2012 roku ukończyłem Zaporoski Państwowy Uniwersytet Medyczny. Otworzyło mi to drogę do ponad 10-letniej specjalizacji i rzetelnej pracy z zakresu medycyny rodzinnej oraz intensywnej opieki medycznej. Równolegle zgłębiałem tajniki starożytnej medycyjny wschodniej w Centrum Ajurwedy „Shambala”. Dzięki temu zyskałem pewność, że drogą do uzyskania pełnej harmonii i zdrowia jest umiejętne połączenie obu tych filozofii. Dlatego w 2021 roku przeprowadziłem się z żoną do Polski i po nostryfikowaniu dyplomu postanowiłem, że to właśnie tu chcę stworzyć miejsce, oferujące fachową pomoc nie tylko nad ciałem, ale i umysłem. Odkryłem pasję, nad rozwojem której pracuję każdego dnia. Regularnie uczestniczę w szkoleniach ajurwedyjskich, dzięki czemu mam szansę poszerzać zakres świadczonych usług, by zapewnić jeszcze bardziej kompleksową opiekę nad Twoim zdrowiem.

Luiza

Założycielka | Psychoterapeuta


Luiza Założycielka Holistycznego Centrum Zdrowia –
ERCGAMMA Psychoterapeuta


Moja przygoda z psychoterapią zaczęła się od wyleczenia własnych, bolesnych ran. W efekcie poczułam, że sama chcę z pomocą narzędzi psychoterapeutycznych pomagac innym ludziom. Odkryłam niesamowity potencjał terapii Gestalt i wyspecjalizowałam się w pracy z kartami metaforycznymi. Obecnie jestem dyplomowanym psychologiem, który nadal nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę. Mam to szczęście, że na swojej drodze poznałam mężczyznę, który z tą samą pasją podchodzi do trostki nad utrzymaniem harmonii między ciałem a duchem. Idealnie się w tym uzupełniamy, czego efektem jest właśnie Centrum Zdrowia Holistycznego – ERCGAMMA. Prowadzę terapie i superwizje – indywidualne i grupowe. Uwielbiam pracę z ludźmi i głeboko wierzę w korzyści płynące z terapii i wspólnej pracy pacjenta z psychologiem. Specjalizują się w pracy z psychosomatyką oraz z kontuzjami i stratami w podejściu Gestalt. Obecnie kontytuuję naukę II stopnia terapii Gestalt, zdobywam specjalizację z pracy ze współuzależnieniami oraz nieprzerwanie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach i kursach z zakresu psychologii i psychiatrii. Dzięki temu czuję się silniejsza i chce dzielić się ta siłą z innymi.

Tetiana

Dietetyk

Tetiena Dietetyk

Zawsze pasjonowała mnie medycyna i pomaganie innym. Ukończyłam Narodowy Uniwersytet Medyczny w Ternopolu oraz Czortkowską Państwową Wyższą Szkołę Medyczną. Jestem dyplomowanym lekarzem i ratownikiem medycznym z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym w medycynie. Od wielu lat pasjonuje mnie dietetyka i wpływ odżywiania na jakość zdrowia. Wierzę, że to co jemy ma bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy oraz jak radzimy sobie z chorobami i stresem. Pragnę pomagać innym w komponowaniu indywidualnych diet, uwzględniających aktualne potrzeby ciała i ducha.

Vladyslav

Fizjoterapeuta | Trener personalny


Vladyslav
Fizjoterapeuta
Trener personalny


Wierzę, że moją misją jest pomaganie innym w powrocie do zdrowia i pełni sił. Posiadam bogate doświadczenie w różnych placówkach fizjoterapeutycznych, co nie tylko ugruntowało moje umiejętności zawodowe, ale także nauczyło mnie w pełni rozumieć potrzeby pacjentów. Specjalizuję się w masażu tkanek głębokich oraz w terapii ajurwedyjskiej. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie, chcąc zapewnić moim pacjentom dostęp do najnowszych technik łagodzenia różnego rodzaju dolegliwości fizycznych. Jako brązowy medalista pucharu Ukrainy w zapasach, z pasją podchodzę do sportu i zdrowego stylu życia. Ten entuzjazm przenoszę na swoję pracę, inspirując innych do zmiany codziennych nawyków. Wierzę, że profesjonalne wsparcie pomaga uporać się z każdą dolegliwością, by powrócić do zdrowego i aktywnego życia.

Anastasia

Technik masażysta


Anastasia
Technik masażysta


Moja miłość do masażu i ajurwedy zrodziła się w Indonezji. Spotkania z lokalnymi lekarzami i terapeutami ukierunkowały moje spojrzenie na zdrowie i styl życia. Na Ukraine wróciłam odmieniona i szybko zmidyfikowałam swój plan na życie zawodowe. Odkryłam tajniki indyjskiego masażu głowy oraz ajurwedyjskiej sztuki pielęgnacji twarzy. Podążajac za pasją, kontynuowałam naukę i praktykę jako masazystka. Ukończyłam kurs masażu klasycznego i w 2022 roku pełna wiary we własne powołanie, przeprowadziłam się do Polski. Zaczęłam pracę w zawodzie masażysty, jednocześnie szlifując umiejętności w ramach różnego rodzaju kursów i szkoleń, by móc dostosować swoją pracę do obowiązujących w Polsce standardów. Współtworząc zespół Ercgamma, głęboko wierzę, że holistyczne techniki masażu pomagają odkrywać wewnętrzne źródło równowagi. Specjalizuję się zarówno w masażu ajurwedyjskim, jak i klasycznym masażu tkanek głębokich, pleców , tkanki piersiowej, brzucha i twarzy. W swojej pracy wykorzystuję różne narzędzia i techniki. Wszystko po to, by zapewnić moim klientom relaks i poczucie harmonii, których tak pragną.

Technik masażysta Kraków

Anastazja

Technik masażysta

Anastazja
Technik masażysta

Nazywam się Anastazja, zajmuję się masażem i pomagam ludziom już od ponad 4 lat w ich problemach dotyczących zdrowia fizycznego.
Pomysł nauki masażu przyszedł mi do głowy podczas zdobywania wyższego wykształcenia medycznego na Białorusi, ponieważ przedmioty takie jak anatomia, fizjologia i biochemia były moimi ulubionymi.
Pierwsze kroki w kierunku nowego zawodu podjęłam po tym, jak sama trafiłam na sesję masażu!
Po niej wyszłam z myślą, którą pamiętam do dziś: „Niech każdy ma możliwość żyć tak, by chodzić na masaż”.
Później przeszłam trudny, ale bardzo ekscytujący proces nauki sztuki masażu. Opanowałam ponad 10 rodzajów technik masażu.
Zrozumiałam, że to dopiero początek moich zainteresowań i zdolności, dlatego po przyjeździe do Krakowa dodatkowo się kształciłam i uzyskałam dyplom technika masażysty, aby spełniać wszystkie standardy edukacyjne obowiązujące w Polsce.
Obecnie moją misją jest ofiarowanie uczucia lekkości, swobody ruchu i relaksacji, stopniowo poznając i rozluźniając twój organizm metodą, która jest dla ciebie odpowiednia!

Тетяна

Психологиня


Тетяна
ПсихологиняГештальт-консультування з приводу вирішення особистих та сімейних проблем: кризи та втрата сенсів, емоційне та професійне виснаження, відновлення зв’язку з тілом, своїми емоціями та почуттями, побудова близьких стосунків, адаптація в новій країні, тривога, тривожні розлади, панічні атаки, страхи, депресія, проживання втрати, вікові кризи, труднощі виховання, сепарація в дитячо-батьківських стосунках, робота з дітьми та підлітками.


Кваліфікація:

Диплом магістра психології. Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Ст. Дем’янчука

Освітньо-терапевтичні програми та курси. “Введення у гештальт-терапію. Гештальт-консультування”(Київський гештальт університет, І рівень).

Особливості терапевтичної роботи з дітьми та сім’ями в гештальт-підході (Київський гештальт університет).

Курс по роботі зі стресом та травмою (Ізраїльська коаліція травми).

Курс Пітера Філіппсона „Екзистенційний Гештальт: Життя, смерть,
В процесі завершення ІІ рівня (4 рік навчання) п’ятирічного курсу «Професійне навчання гештальт-терапевтів і гештальт-консультантів» (Київський гештальт університет).ненависть, життєстійкість”

Bezpłatna konsultacja wstępna


Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły? Porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Scroll to Top